LATEST POSTS

friendly plz

Global (English Only)/Friendly Games

Mislim da postoji neki bug. Ja sam već pisao na forumu kako postoji problem prilikom bidovanja igrača i da se vreme ne produžava uvek kako treba. Meni je već par igrača tako otišlo pogotovu kada bidujem preko moba. Zato sada čim vidim da nije moj bid (F5 stalno radi) odmah udaram i ne čekam da uđe u poslednji minut. 

Ex-Yu/KLS (Super liga ili kako vec..) :)
FORUM FACTS
8507 Posts 186 Threads 2266 Members coachkyp Latest Member 0 Currently Online

Latvija (Jautājumi)

Posted on February - 26 - 2017 at 09:42

Vieta, kur uzdot jautājumus par MBT lietām un sniegt atbildes uz citu jautājumiem.

Posted on September - 11 - 2017 at 13:11

tas, kas liekās pilnīgi nepareizi ir traumas:) dienu skaits kā cbm, bet sezona ta daudz reizes īsāka. 15 dienas nozīmē pussezona nost. Baigi daudz liekās.

Mēs mazliet mainīsim dienu skaitu, kad jaunie spēlētāji var tikt ievainoti, mēs saīsināsim to, bet vecākiem spēlētājiem jums būs medicīnas iestāde.

Posted on September - 14 - 2017 at 18:44

tas, kas liekās pilnīgi nepareizi ir traumas:) dienu skaits kā cbm, bet sezona ta daudz reizes īsāka. 15 dienas nozīmē pussezona nost. Baigi daudz liekās.

Pieļauju, ka šī sadaļa viņiem nav līdz galam izdomāta un gan jau tur daudz ko varēs uzlabot un saīsināt ar kaut kādām medicīnas iestādēm vai centriem, kas tiks ieviestas spēlē vēlāk...

Gan jau šodien vai rīt būs paziņojums par nākošajā sezonā sagaidāmajām lietām...

DD ir izmetis ārā Laini! Ar viņa skiliem domāju, ka neviens pat pa velti viņu neņems:) Nu sorry - man jau šķiet, ja, spēlājam metiens ir 3 tad viņam vajadzētu spēlē max iemest kādus 6pts. i to spēlejot 30min. Tad jau sanāk, ka trenē tikai un vienīgi kustību zem groza, krāj pieredzi un spēlētājs būs monstrs?! Tas nav normāli!:(

Posted on September - 15 - 2017 at 16:30

Pieļauju, ka šī sadaļa viņiem nav līdz galam izdomāta un gan jau tur daudz ko varēs uzlabot un saīsināt ar kaut kādām medicīnas iestādēm vai centriem, kas tiks ieviestas spēlē vēlāk...

Gan jau šodien vai rīt būs paziņojums par nākošajā sezonā sagaidāmajām lietām...

DD ir izmetis ārā Laini! Ar viņa skiliem domāju, ka neviens pat pa velti viņu neņems:) Nu sorry - man jau šķiet, ja, spēlājam metiens ir 3 tad viņam vajadzētu spēlē max iemest kādus 6pts. i to spēlejot 30min. Tad jau sanāk, ka trenē tikai un vienīgi kustību zem groza, krāj pieredzi un spēlētājs būs monstrs?! Tas nav normāli!:(

tu charazay spēlēji? pieredze, kāju darbība tur deva daudz, šī spēle ir kopija ar izmaiņām, bet skaidrs, ka pamati tomēr līdzīgi. Ja metienu brīvu izkārto, tad iemest var, bet ja esi snaiperis, bet brīva metiena nav, tad iemest nevar. Tā ir arī dzīvē:) brīvos metienus var, segtos krietni grūtāk. Un tā kā šeit nav komandas spēles, spēles zīmējumu, kombeņu utt, tad metienus izbrīvē katrs spēlētājs pats. Un tālāk jau skilu kombenes nosaka, varēs nevarēs iemest. Tavi metiena trenētie varbūt var iemest brīvus metienus krietni labāk, bet pie brīviem tiek krietni sliktāk, kā Laine tika. Visa tā sāls, nevajag būt ģēnijam, lai to saprastu:)

Posted on September - 16 - 2017 at 13:58

Sorry es te nedēļu pa Gruziju un ar netu kā kura viesnīcā...

Cik pazinojumu redzeju tas lietotaji ir uzmesti un cempionu liga vel nebūs...sanak ka pa velti paris speletaji nopirkti...

Kāpēc nav normali? Kur teiks ka garajam jabut snaiperim? Ari realitate garie zem groza tik izgrustas un no apaksas iemet vai iedanko...tur lielu metiena skilu nevajag...pustalies un trinisi jau cits stāsts..

Posted on September - 22 - 2017 at 14:18

Nu ko jauna sezona tuvojas...kāds noskanojums? Spēlētājus ari esi pamatīgi iepircis...

Man personigi atbraucot no atvalinajuma gribas lamāties. Čempionu liga atlikta..algu pieaugums pamatigs bet sponsora ligums joprojam viens...

Nez kā savilksu galus gaidot nakamas sezonas čempionu līgu..būs jārēķina un jādomā ko darīt..

Posted on September - 22 - 2017 at 18:45

Nu ko jauna sezona tuvojas...kāds noskanojums? Spēlētājus ari esi pamatīgi iepircis...

Man personigi atbraucot no atvalinajuma gribas lamāties. Čempionu liga atlikta..algu pieaugums pamatigs bet sponsora ligums joprojam viens...

Nez kā savilksu galus gaidot nakamas sezonas čempionu līgu..būs jārēķina un jādomā ko darīt..

CL nākam sezon:(

Jā, es biku iepirkos:) Pa tādiem cipariem nevarēja nepirkt... Sezonas beigās varēs pārdot, normāli uzvārt kāpostu:)

Ja nav CL un kādu kausu, tad jānodarbojas ar biznesu:)))

Posted on September - 22 - 2017 at 19:06

CL nākam sezon:(

Jā, es biku iepirkos:) Pa tādiem cipariem nevarēja nepirkt... Sezonas beigās varēs pārdot, normāli uzvārt kāpostu:)

Ja nav CL un kādu kausu, tad jānodarbojas ar biznesu:)))

Plāns jau labs...;) Man algas tik lielas vecajiem, ka atļāvos tik pāris sīkos piepirkt... Žēl ka nav CL un tās ienākumi tad būtu vienkārši.... tagad man ir tā, ka būtu sastāvs jātur, lai vai max tālu aizcīnīties nākamsezon CL, jo diez vai tik labus izdosies nopirkt...bet tādas algas negribās maksāt.. :D:D:D

Kaut gan sāksies sezona, tad redzēs cik par biļetēm varēs dabūt un varbūt jau ka pa nullēm varēs izvilkt līdz nākmsezonai..